Leasing pracowników z Ukrainy – dlaczego warto z niego korzystać?

Deficyt pracowników sprawia, że działanie Twojej firmy nie jest tak efektywne, jak tego oczekujesz? Skorzystaj z leasingu pracowników z Ukrainy i patrz, jak dzięki dobrze wykonanym obowiązkom Twoje przedsiębiorstwo rośnie w siłę! To doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz swój czas i pieniądze. Dowiedz się, jak w praktyce wygląda leasing pracowników z Ukrainy i dlaczego to się sprawdza.

 

W polskich firmach wyjątkowo popularna jest koncepcja zatrudniania pracowników z Ukrainy. Nic dziwnego – taka opcja jest opłacalna dla obu stron. Przedsiębiorca może bowiem cieszyć się z solidnych pracowników, a zatrudniona osoba pochodząca ze Wschodu otrzymuje satysfakcjonujące wynagrodzenie. Leasing pracowników z Ukrainy to bez wątpienia ciekawy wariant, który przypadnie do gustu firmom potrzebującym dodatkowych rąk do pracy wyłącznie w sezonie lub wyjątkowo wymagającym okresie. Z naszego artykułu dowiesz się, jakie są zalety leasingu pracowników z Ukrainy i w jaki sposób warto z niego skorzystać.

Leasing pracowników z Ukrainy jest świetnym rozwiązaniem, kiedy korzystamy z niego za pośrednictwem agencji pracy. Wtedy to jej zadaniem jest znalezienie dla nas idealnego pracownika dostępnego w preferowanym przez nas okresie. Agencja pracy szuka kandydata, który spełnia nasze oczekiwania i posiada już predyspozycje do wykonywania obowiązków na wolnym do obsadzenia stanowisku. Leasing polega na wypożyczeniu pracownika z innej firmy w czasie, kiedy ta go nie potrzebuje, dlatego jest to korzystne rozwiązanie dla wszystkich stron. Obie firmy mogą zaoszczędzić na kosztach zatrudniania, które byłyby konieczne w przypadku standardowego zatrudnienia przez cały rok. Pracownik natomiast nie traci zatrudnienia i osiąga stabilne dochody.

Porządni pracownicy na wyciągnięcie ręki

Dużą zaletą pracowników ze Wschodu jest fakt, że rzetelnie wykonują oni swoje obowiązki. To pracowite osoby, które szanują pracodawcę i z zaangażowaniem podchodzą do zatrudnienia. Decydując się na wsparcie agencji pracy zyskujemy pewność, że nawet jeśli pracownik zrezygnuje z zatrudnienia, na jego miejsce trafi kolejna osoba. Przedsiębiorca nie musi się zatem obawiać przestoju na danym stanowisku. Współpraca z agencją to gwarancja profesjonalnego procesu rekrutacji pozwalającego wyłonić najlepszych kandydatów, którzy spełniają wymagania stawiane na określonym stanowisku. Bariera językowa nie jest przy tym problemem – osoby pochodzące ze Wschodu szybko przyswajają język. W razie jakichkolwiek komplikacji do dyspozycji pozostają profesjonaliści z agencji pracy sprawujący opiekę nad pracownikiem.

 

Artykuł sponsorowany

0 thoughts on “Leasing pracowników z Ukrainy – dlaczego warto z niego korzystać?

 • 28 stycznia, 2023 o 6:22 am
  Permalink

  Jest to dobre rozwiązanie, często pracownicy z zagranicy są bardziej pracowici

  Odpowiedz
 • 29 stycznia, 2023 o 11:47 am
  Permalink

  Jest to na pewno jakaś opcja. A przecież nie ma znaczenia narodowość pracownikow

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *