Leasing na nowe lub używane auto marki Nissan

Leasing samochodowy od dawna cieszy się dużą popularnością ze względu na liczne korzyści, jakie ze sobą niesie. Jeśli szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci cieszyć się samochodem marki Nissan, to leasing może być odpowiednim wyborem. Przeczytaj dalszą część artykułu, by poznać więcej szczegółów.

Czym jest leasing samochodowy?

Leasing samochodowy to umowa cywilnoprawna, na mocy której leasingodawca umożliwia leasingobiorcy korzystanie z pojazdu w ramach dzierżawy. Leasingobiorca jest zobowiązany do regularnych płatności miesięcznych przez określony czas.

Jakie rodzaje leasingu są popularne?

Najczęściej stosowanymi formami leasingu są leasing finansowy i operacyjny. W leasingu finansowym samochód zaliczany jest do składników majątkowych leasingobiorcy, natomiast w leasingu operacyjnym możliwe jest uwzględnienie większości związanych z nim kosztów jako koszty uzyskania przychodów. W zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji klienta warto porównać korzyści i koszty obu rodzajów leasingu, aby wybrać opcję najlepiej odpowiadającą jego potrzebom.

Jakie korzyści niesie leasing samochodowy?

Korzystanie z leasingu samochodowego ma wiele zalet, do których należą:

  • brak wkładu własnego;
  • niższe miesięczne opłaty niż standardowy kredyt samochodowy;
  • możliwość wykupu samochodu na koniec okresu leasingu;
  • indywidualna konfiguracja oferty;
  • możliwość wyboru dodatkowych usług, w tym ubezpieczenia oraz assistance.

Leasing na samochód marki Nissan

Szukasz atrakcyjnej oferty leasingowej? Sprawdź dostępne propozycje finansowania pojazdu od Nissan Financial Services – https://www.nissanfinance.pl/finansowanie/leasing.

Jeśli zdecydujesz się na leasing samochodu marki Nissan od autoryzowanego dealera, będziesz miał możliwość wyboru elastycznych warunków umowy. Możesz również określić wysokość wkładu własnego (od 0%) oraz czas trwania umowy (od 2 do 5 lat). Formalności są minimalne, co sprawia, że procedura zawarcia umowy jest prosta i szybka. Wszystko odbywa się w siedzibie oficjalnego partnera marki Nissan.

Jeśli chcesz skorzystać z oferty leasingowej na samochód Nissan, zapraszamy do najbliższego salonu, gdzie uzyskasz szczegółowe informacje i zapoznasz się z warunkami wybranej oferty!

 

Artykuł sponsorowany

0 thoughts on “Leasing na nowe lub używane auto marki Nissan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *